Bahadır Tatlıöz Kimdir?

Bahadır Tatlıöz Kimdir?
04.12.2019
451

Bahadır Tatlıöz Biyografisi : 27 Temmuz 1976 doğumlu olan Bahadır Tatlıöz aslen İstanbullu. Bahadır Tatlıöz’ün bucu ise aslan.Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz müzik piyasasında nasıl tanındı?Bahadır Tatlıöz’ün müzik piyasasında tanınması farklı ünlü isimlerle birlikte çalışmasıyla oldu.

Aranjeleri ile kısa sürede dikkat çeken Bahadır Tatlıöz, aynı zamanda etnik caz tarzındaki performansıyla da Türkiye sınırlarını aşarak bu alanda çok ünlü olan Dave Weckl ve Harocio Hernandesz ile sahne aldı.Uzun yıllar sanatçılarla birlikte çalıştıktan sonra kendi solo albümünü de çıkarma kararı alan Bahadır Tatlıöz, ilk defa 2011 yılında albümünü yayınladı. Yılları adını verdiği albümle Türkiye’de en çok dinlenenler arasında da yer alan sanatı daha sonrasında 2015 ve 2017 yıllarında çıkardığı yeni albümleri ile başarısını sürdürdü.

Sanatçının en çok sevilen şarkıları ise Gökhan Türkmen ile Bedende Ruh Yokken düeti oldu.Bahadır Tatlıöz albüm ve solo parçalarıYangınlar Var New VersionTakvim (Suat Ateşdağlı Remix) AlbümüÇanakkale TürküsüTakvimEflatunMahşerBana DairBenim DeğilMasalBir Ben Bir İstanbulAşkın ZindanlarıBedende Ruh YokkenYıllar

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bizi Arayın
Haritada Bul