Bilal Sonses Kimdir?

Bilal Sonses Kimdir?
04.12.2019
407

Youtube hesabından paylaştığı kendisine ait besteleri seslendirdiği videolar ile beğeni toplayan genç şarkıcı Bilal Sonses, 1989 yılında İstanbul’ un Fatih ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Yakışıklı şarkıcı asıl ününü Ayla Çelik’in çok beğenilen Bağdat isimli parçayı seslendirmesi ile kazanmıştır. Sonses, bu parça ile ününü tüm Türkiye’ye yaydı.

Güzel sesli genç şarkıcının Bağdat parçasını şarkının sahibi Ayla Çelik’ten daha iyi yorumladığını söyleyenler hiçte az değil. Youtube üzerinden yayınladığı video kamuoyundan geçer not aldı.

Bilal Sonses’in Eğitim Hayatı Nasıldır?Ayla Çelik’in Bağdat isimli parçasını yorumlamasıyla ülkemizde sükse yapan başarılı şarkıcı Sonses, ilkokulu fatih’te bir okulda tamamlamıştır.

Lise tercihini yaparken kendisindeki turizm merakını fark eden çiçeği burnunda şarkıcı, Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Lisesine kayıt olmuştur.

Sanatçı, lise eğitimini tamamladıktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Ön Lisans programına kayıt olmuş ve 2 yılda eğitimini tamamlamıştır. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bizi Arayın
Haritada Bul